Профілактика дитячого травматизму

Ваш дім – Ваша фортеця!

Зробіть його добрим і безпечним для вашої дитини!

·        На балконі натягніть сітку, щоб попередити падіння; установіть на вікнах і дверях балкону обмежники.

·        Нестійкі, хіткі предмети – полиці, шкафи, квітники – прикріпіть до стіни, щоб дитина не перекинула їх на себе.

·        При купанні дитини покладіть на дно ванни гумовий килимок, щоб дитина не підсковзнулася.

·        Потурбуйтеся, щоб сходинки у вашому будинку не були слизькими.

·        Для захисту дитини від ураження струмом і опіків користуйтеся спеціальними вилками, щоб дитина не змогла вставити у розутку палець, проволоку, спицю чи щось мокре.

·        Лампи та інші електроприлади повинні бути не доступні для дітей.

·        Слідкуйте за дитячими іграми: не дозволяйте стрибати з висоти на тверду поверхню (щоб запобігти травми хребта).

·        Не дозволяйте дитині гратися з важкими та гострими предметами.

·        Не ставте на підлогу гарячі каструлі, праски.

·        Зберігайте отруйні, хімічні речовини, ліки в недоступних для дітей місцях.

·        Ховайте від дітей сірники, запальнички.

·        Кімната дитини повинна бути світла; меблі зручними та функціональними.