Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №146" Харківської міської ради

Шановні батьки!!!

Наш сайт отримав нову адресу

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

10 квіт. 2015
Свято Пасхи недалечко, Люди звичай бережуть, – Розмальовують яєчка, Пишні пасочки печуть. Святкування йде віками, – Це такі чудові дні: В гості йти, під рушниками Страви нести запашні. Доброзичливо, з любов’ю Мати щирі почуття, Людям зичити здоров’я І щасливого життя. Святість – це чарівне слово, Тільки треба так зуміть, Щоб життя своє святково У труді й добрі прожить.
8 квіт. 2015
Лялькова вистава «Зайчикова хатка» розповіла малюкам про важливість дружби, про допомогу один одному, про необхідність знаходити спільну мову з оточуючими.
1 квіт. 2015
Впровадження ефекивного педагогічного досвіду роботи вихователя Заводиної Н.В. "Навчання дітей ранньому читанню" за методикою М.Зайцева вихователем Цемою Ю.С.
27 бер. 2015
Прогулянка є одним з важливих моментів у режимі дитячого дошкільного закладу. Грамотне проведення прогулянки дозволяє педагогу вирішувати багато виховних та освітніх завдань. Ретельна підготовка до проведення прогулянки забезпечить результативність діяльності дітей.
25 бер. 2015
Консультація для вихователів "Правила роботи з гіперактивними дітьми"
20 бер. 2015
Заняття з театралізованої діяльності знайомлять дітей зі світом, який їх оточує. Беручи участь в іграх з елементами театралізації, діти одержують можливість познайомитися з навколишнім світом через барвисті образи і різноманітні звуки. Правильно вибудувані питання змусять вихованців замислюватися, робити висновки або узагальнення, аналізувати.