Організація навчально - виховного процесу

У дошкільному навчальному закладі встановлено 5-ти денний  навчальний тижден. Режим роботи груп: 9 год.: 8 груп (2 - ясла, 8 - садок); 10,5 год. - 2 групи (садок). Тривалість занять становить:

• групи 3 - го року життя - 15 хв;
  • групи 4- го року життя - 20 хв;
  • групи 5 - го року життя - 25 хв;
  • групи 6 - го року життя - 30 хв.

Тривалість перерв 10 -15 хв. Планування роботи в групах здійснюється відповідно до вимог програми виховання і навачання дітей від двох до семи років "Дитина", а також відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти  в Україні. Планування навчально-виховної та розвивальної роботи здійснюється за блочно-тематичним принципом.

У навчально-виховному процесі використовуються такі форми організації діяльності дітей: заняття (домінантні, інтегровані, бінарні, міні-заняття, індивідуальні та групові); спортивні розваги та свята, святкові ранки, прогулянки, спостереження, екскурсіЇ, тематичні дні, дні здоров'я.

Гуртки: художньо-драматичний з використанням англійської мови, хореографічний.