Медичний супровід

Рекомендації батькам дитини, яка відвідуватиме дитячий садок.
1. Проконсультуйтеся у психолога з питання адаптації дитини до дошкільної установи.
2. Бажано, щоб початок відвідування дошкільного закладу не збігався з кризовим віком: 1 рік 3 місяці; 1 рік 6 місяців; 2 роки 3 місяці; 2 роки 6 місяців; 2 роки 9 місяців; 3 роки.
3. Відправляйте до дитячого садка лише здорову дитину.
4. Заздалегідь дізнайтеся у дільничого лікаря, який тип адаптації може бути у дитини і своєчасно дотримайтесь всіх застережних заходів у разі незадовільного прогнозу.
5. Тренуйте від самого народження систему адаптаційних механізмів у дитини і привчайте її до ситуацій, в яких слід змінювати форму поведінки.
6. Заздалегідь дізнайтеся про всі нові моменти в режимі дня дошкільного закладу і введіть їх у домашній розпорядок дня.
7. Не допускайте обговорення у присутності дитини проблем, які пов'язані з дитячим садком.
8. Плануйте свій час так, щоб першого місяця відвідування садочка у вас була можливість не залишати дитину там на цілий день.
9. Якомога раніше познайомте дитину з дітьми та вихователями групи, в яку вона незабаром прийде.
10. Учіть дитину вдома всіх необхідних навичок самообслуговування.
11. Наголошуйте, що ваша дитина дорога вам і ви її любите.