Основні напрями діяльності закладу

Основні напрямки роботи дошкільного закладу

1.     Зміцнення фізичного і психічного здоров'я кожного вихованця, використання традиційних і нетрадиційних оздоровчих заходів, авторської методики Єфименко “Театр фізичного виховання”. Поглиблена робота з безпеки життя і здоров'я дітей.

2.     Впровадження у навчально-виховний процес методик М. Зайцева “Рідна мова” та “Столік”,  для формування правильної звуковимови, зв'язного мовлення, навичок читання та логіко-математичного мислення дітей.

3.     Цілеспрямований розвиток та вдосконалення пізнавальних здібностей дошкільників через створення розвиваючого середовища і використання розвиваючих ігор.

4.     Використання активних методів екологічної освіти і формування зачатків екологічного світогляду у дітей дошкільного віку.

5.     Національне виховання. Введення дитини у світ української культури, розвиток у дітей мовлення в усіх його мовних аспектах. Розширення уявлень про традиції нашого народу, використання народної гри та іграшки, залучення дошкільників до національної мистецької скарбниці.