Наші традиції та досягнення

Наші досягнення.
Колектив дошкільного навчального закладу за сумлінну працю, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти нагороджений:
  •  Грамотами Міністерства освіти і науки Украіни ;
  • Грамотами Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.
  • Грамотами Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради.
  • Подякою Харківського міського голови Добкіна М.М.
  • Подякою Харківського міського голови Г.А.Кернеса за високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей, модернізації матеріальної навчальної бази закладу та у звя'зку з перемогою в огляді-конкурсі  з підготовки навчальних закладів міста Харкова до нового  навчального року.

Наші традиції.
Протягом багатьох років вихователі працюють:
  • над розвитком у дітей мовленнєвої та логіко-математичної компетентності на засадах авторських методик   М.Зайцева "Рідна мова", "Столік" .
  •  над розвитком здоров'яформуючих і здоров'язбережувальних техгологій шляхом впровадження театру фізичного виховання та оздоровлення дітей за методикою М.Єфименка .